Kocaeli Ferforje

Kocaeli genelinde tüm ferforje işleriniz itinayla yapılmaktadır.

Kandıra Ferforje

Kandıra Ferforje

Kandıra Ferforje Dekoratif Demir Sanat Atölyesi

Şık tasarımlar oluşturmaya yardımcı olan ferforje çeşitleri, hem görselliği hem de sağlam yapısı nedeni ile son dönemlerde oldukça fazla rağbet görmektedir. Evleri ya da kullanıldığı her alanı şenlendiren ferforje ürünler, mekânlarınızın daha da güzel ve şık görünmesini sağlar. Dekor amacı ile birçok ferforje malzeme üretilmektedir. Üretilen bu ürünler, evlerde ya da farklı ortamlarda estetik ve gösterişli alanlar oluşturulmasına yardımcı olmaktadır. Geniş alternatifler sayesinde her tarza ve her alana uygun ferforje çeşitleri arasından en uygun seçimler yapılabilmektedir.

Demir Sanayisi; diğer bir ifade ile demir endüstrisi, yıllardan beri demirci ustası emeği ile sanatın birleşmesine öncülük etmiştir. “Ferforje nedir?” sorusunun cevabını verirken, ferforje firmaları ve bu değerli firmalarımızın ürettikleri ferforje ürünlerin hayranlık uyandıran güzelliğine bir göz atmak gerekir. Firmamız çekirdekten yetişen usta ellerle siz değerli müşterilerimizin istek ve taleplerini yerine getirmek için bu işe 15 yıl önce Kandıra,de örs ve çekiçle başlamıştır. Kandıra Ferforje ile beraber Kandıra!deki ferforje sanat atölyemizdeki ve diğer tüm ferforje ürünlerimize bir göz atmaya ne dersiniz?

Kandıra Ferforje

Kandıra Ferforje; ferforje ürünler alanında sektöre yön veren, kaliteli ve uygun fiyatlı ferforje ürünler üreten, geniş ürün çeşidine sahip köklü bir kuruluştur.

Bir üründen sağlamlık kadar şıklık da beklenmektedir. Bazı ürünler sağlam olmasına rağmen estetik olmaktan uzaktır. İnsanlar sağlamlık ve şıklığı aynı anda sunan ürünleri tercih etmektedirler. Bu anlamda çok farklı alanlarda kullanılan ferforjeler öne çıkmaktadır. Bu malzeme demirden elde edildiği için oldukça sağlam bunun yanı sıra son derece şıktır. Uzmanlar ferforje ostim Kandıra bünyesinde üretim yapmakta ve sürekli yeniliklere imza atmaktadırlar. Bilindiği üzere demir insanlık için bir savaş aracıydı. Uzun yıllar boyu silah olarak kullanıldıktan sonra demire şekiller verilerek ferforjeler elde edilmeye başlandı. Bina kapısı, pencere korkuluğu, merdiven korkuluğu, balkon ve bahçe korkulukları hem sağlam hem de oldukça estetik görünmektedir.

Kandıra Ferforje

Kullanım alanı çok geniş olan ferforjeler masa sandalye yapımında da kullanılır. Bir bina kapısı olsun ya da bahçe korkuluğu olsun, gelip alanı inceleyen Kandıra Ferforje ustalarımız en uygun seçeneğin hangisi olduğunu söyleyecektir.

Ferforje Ürün yelpazemiz

 • Lazer Kesim Kapı, Korkuluk
 • Lazer Kesim Ferforje Kapı ve Korkuluk
 • Merdiven Korkulukları
 • Ferforje Merdiven Korkulukları
 • Apartman ve Bina Giriş Kapıları
 • Ferforje Apartman ve Bina Giriş Kapıları
 • Bahçe Korkulukları
 • Ferforje Bahçe Korkulukları
 • Pencere Korkulukları
 • Ferforje Pencere Korkulukları
 • Bahçe Giriş Kapıları
 • Ferforje Bahçe Giriş Kapıları
 • Yataklar ve Yatak Başlıkları
 • Ferforje Yataklar ve Yatak Başlıkları
 • Balkon Korkulukları
 • Ferforje Balkon Korkulukları
 • Raylı Kapılar
 • Ferforje Raylı Kapılar
 • Masa, Sandalye, Sehpa, Dresuar
 • Ferforje Masa
 • Aksesuarlar
 • Ferforje Aksesuarlar
 • Şömine Kapakları
 • Ferforje Şömine Kapakları
 • Panel Çit Sistemleri
 • Ferforje Panel Çit Sistemleri
 • Paslanmaz Korkuluk Sistemleri
 • Sundurma Sistemleri
 • Ferforje Sundurma Sistemleri
 • Özel İmalatlar
 • Ferforje Özel İmalat Ürünler
 • Ferforje Tabela
 • Kamelya

ZDS Group Kandıra Ferforje olarak demir çelik alanında hizmet vermekeyiz. 2003 yılında kurulan firmamız profil, demir, sac gibi ticari ürünlerin dışında çelik kapı üzerine yapmış olduğumuz özel üretim profil ve saclar ile müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

Müşteri memnuniyetini kalıcı kılma için gerekli koşulları oluşturup iş ahlakı ve prensiplerine bağlı kalarak güler yüzlü hizmet anlayışı ve bilgisi yeterli personeli ile ürün ve hizmette satış öncesi ve satış sonrası yeni ve güvenilir yöntemleri sunarak sistemin sürekliliğini sağlamaktadır.

Ferforje Nedir ?

Demir çağından itibaren insanlar demire şekil vermeye başlamışlardır. Ferforje ise kökü fransızca olmakla birlikte Türkçe’de demir doğrama kelimesine karşılık gelmektedir. Anlamı dövme demirdir. Günümüzde

Ferforje demirlerin makina destekli olarak şekillendirilmesi ile birlikte insan gücü ile yapması hem zor hemde zaman alan işlerin daha çabuk yapılmasını kolaylaştırmıştır. Buna rağmen ferforje işçiliği en zor işçiliklerden biridir. Emek ve tecrübe ister. Makinalar yardımı ile yapılan motiflerin bir araya getirilmesi ve montajının kalitesi bu tecrübenin eseridir. Kandıra Ferforje yıllardır ferforje işinde faaliyet göstermekte ve yeni ustalar yetiştirmektedir.

Ferforje İmalatlarımız

Kandıra Ferforje olarak imalatlarımız arasında ferforje bina apartman giriş kapıları, ferforje garaj kapıları, ferforje bahçe korkulukları, ferforje pencere korkulukları, ferforje balkon korkulukları, ferforje merdiven korkulukları, ferforje dekoratif aksesuarlar, ferforje banklar, ferforje sandalyeler, ferforje masalar, ferforje yatak karyola başlıkları, ferforje çiçeklikler, ferforje çardak, ferforje sundurma bulunmaktadır. Ayrıca özel ferforje imalatlarımızda mevcuttur. Ferforje model ve fotoğraflarını web sitemizden inceleyebilirsiniz.

Ferforje Motif ve Modeller

Ferforje merdiven, ferforje kapı, balkon korkulukları, teras korkulukları, ferforje aksesuarlar, sürme ray kapılar, bina giriş kapıları, aplik, şamdan, masa, sehpa, şömine paravanı, paslanmaz korkuluklar, çevre demir korkulukları, askılıklar, rustik korniş başları, bahçe giriş kapıları, ara bölme paravanlar, şaraplık, fener imalatları, telefonluk, ayna takımları ve ferforje üzerine her türlü özel şiparişler imalatlar el işçiliği ile yapılır.

Ferforje Ferforje Motif ve Modeller : Sınırsız model secenegi vardır. ölçüye ve mekana göre özel imalatlar yapılabilir.

Ferforje Montaj Aksesuarları : Yapılan ferforje imalatlarının montaj esnasında kullanılır farklı model ve ölçülerde imalatı yapılır.

Ferforje Döküm Parcalar: Prinç aliminyum pik bronz vb malzemeler kullanılarak imal edilir . farklı ferforje imalatlarında kullanılmaktadır bir çok model üretile bilmektedir.kullanım alanlarından bazıları,merdiven sehpa masa şamdan kapı vb .

Ferforje Rozetler : Farklı modellerde olup imalatların montaj şekline göre kullanılmaktadır ..

Ferforje Baba Demirleri : Merdiven başlangıçlarında ve bitişlerde kullanılır farklı model ve ölçülerde vardır.

Ferforje Bağlantı Elemanları : Farklı modellerde mevcuttur kullanılacak mekana ve malzemeye göre imalat yapılır.

Ferforje Menteşeler : Farklı model ve ölçülerdedir imalatta kullanılacak malzeme ve agırlığa göre kalınlık ve model secimi yapılmaktadır.

Ferforje Baskılı Saclar : Farklı model ve ölçülerdedir kapı , pencere ve farklı mekanlarda kullanılabilmektedir.

Ferforje Dövme Saclar : Ferforje imalatlarında aksesuar olarak kullanılmaktadır.

Ferforje Cumba Motifli Demirler : Dekoratif koruma amaçlı pencere ve balkon korkuluklarının imalatında kullanılır isteğe bağlı farklı malzeme ve modellerde imal edilmektedir.

Ferforje Çemberler : Farklı malzeme ve ölçülerde imal edilmektedir ferforje aksesuar olarak kullanılmaktadır.

Ferforje Elipsler : Farklı malzeme ve ölçülerde üretilmektedir ferforje imalatlarında kullanılmaktadır.
Ferforje Dekoratif Başlıklar : Ferforje imalatlarda profil üst bitişlerinde dekoratif görüntü amaçlı kullanılmaktadır.

Ferforje Dekoratif Lamalar : Farklı ölçülerde malzemeler makine yada elde işlenerek farklı desenlerde imal edilmektedir ve bir çok alanda kullanılabilmektedir

Dekoratif Paneller : Dekorasyon işlerinde koruma ve dekor olarak kullanılmaktadır farklı malzemeler kullanarak imal edilmektedir.

Ferforje Dekoratif Parçalar : Ferforje kapı pencere merdiven masa sehpa vb gibi imalatlarda kullanılmaktadır sınırsız model çeşitleri farklı malzemeler kullanılarak üretilebilir.

Ferforje Delikli Lamalar : Farklı malzeme ve ölçülerde imalat yapılmaktadır bahçe korkuluk imalatlarında kullanılmaktadır.

Ferforje Delikli Çubuklar : Farklı malzemeler kullanılarak imal edilmektedir dekorasyon işlerinde kullanılır.

Ferforje Diger Dekoratif Ürünler : Bir çok farklı malzeme kullanılarak farklı ölçülerde özel modeller imal edilmektedir.

Ferforje Dövme Başlıklar : Dekoratif aksesuar olarak ferforje imalatlarda kullanılmaktadır

Ferforje Dövme Motifli Parcalar : Bu imalatlar sıcak olarak preslerde ve elde imal edilmektedir ferforje imalatlarında parça motif olarak kullanılmaktadır farklı malzeme ve degişik modellerdedir.

Ferforje İşlemeli Demir : Çeşitli malzemelerden ferforje imalatları yapımında kullanılır.

Ferforje Kapı Aynaları : Farklı malzemelerden döküm ve ferforje olarak imalat yapılmaktadır ferforje özel şipariş kapı aynaları imalatı yapılır.

Ferforje Kapı Kolları : Farklı malzemelerden farklı modellerde üretilmektedir istege göre özel şipariş yapılır.

Ferforje Kelepceler : Farklı malzeme çeşitlerinden farklı ölçülerde imal edilir kulanım alanları ferforje kaynak birleşim noktalarında kaynak görüntüsünü gizlemek için kullanılır.

Ferforje Kesme Sac Motifler : Ferforje imalatlarında farklı çalışmalar için yapılmış imalatlardır özel şipariş olarak imalatı yapılmaktadır.

Ferforje Kozalaklar : Farklı malzeme ve ölçülerde imal edilmektedir değişik bir çok ferforje imalatlarında kullanılır.örnek. merdiven balkon kapı şamdan vb.

Ferforje Lama Motifli Demirler : Farklı ölçü ve modelleri mevcuttur bütün ferforje imalatlarında kullanılabilir.

Ferforje Merdiven Başlangıçları : merdiven başlarında dekoratif ve güzel gözükmesi için farklı desen ve malzemelerden imal edilir .

Ferforje Nervürlü Demirler : Farklı ölçülerde lama kare yuvarlak malzemelerden imal edilir.

Ferforje Nervürlü Borular : Farklı modellerde olup balkon merdiven teras korkuluk imalatlarında kullanılır.

Ferforje İşlemeli Profiller : Farklı desen ve ölçülerde olup bir çok imalatta çok amaçlı kullanılmaktadır.

Ferforje Yaprak Motifleri : Ferforje imalatlarında kullanılır değişik ölçülerde modelleri mevcuttur.

Kandıra pencere demiri

FERFORJE DEMİR KAPI KORKULUĞU

FERFORJE DEMİR KAPI

İstediğiniz ölçüleri vererek bahçe, otopark, depo önü, mağaza, kafelerinize demir kapınızı yaptırabilirsiniz.
FERFORJE BALKON KORKULUĞU
Evinizin, apartmanınızın merdivenlerine demir korkuluğu Kocaeli Ferforje de yaptırabilirsiniz. Kaliteden ödün vermeden en uygun fiyat Kocaeli FERFORJE’de..
FERFORJE BAHÇE ÇEVRESİ KORKULUĞU
Bahçelerinizin, arsalarınızın, arazilerinizin çevresini uygun fiyatla şebeke korkuluğu uygulatarak özel mülkünüze herkesin girmesini engelleyebilirsiniz…

+90 533 336 22 16

Kocaeli Ferforje

İzmit ve Kocaeli'nin tüm ilçelerinde Ferforje işleriniz yapılmaktadır. Kocaeli Ferforje mekanlarınıza konfor ve daha fazla güvenlik katıyor

0533 336 22 16

error: Content is protected !!