Kocaeli Ferforje

Kocaeli genelinde tüm ferforje işleriniz itinayla yapılmaktadır.

Yeniköy Ferforje

Darıca Ferforje

Yeniköy Ferforje Başiskele Yeniköy Dekoratif Demir Sanat Atölyesi

Şık tasarımlar oluşturmaya yardımcı olan Yeniköy çeşitleri, hem görselliği hem de sağlam yapısı nedeni ile son dönemlerde oldukça fazla rağbet görmektedir. Evleri ya da kullanıldığı her alanı şenlendiren Yeniköy ürünler, mekânlarınızın daha da güzel ve şık görünmesini sağlar. Dekor amacı ile birçok Yeniköy malzeme üretilmektedir. Üretilen bu ürünler, evlerde ya da farklı ortamlarda estetik ve gösterişli alanlar oluşturulmasına yardımcı olmaktadır. Geniş alternatifler sayesinde her tarza ve her alana uygun Yeniköy çeşitleri arasından en uygun seçimler yapılabilmektedir.

Demir Sanayisi; diğer bir ifade ile demir endüstrisi, yıllardan beri demirci ustası emeği ile sanatın birleşmesine öncülük etmiştir. “Yeniköy nedir?” sorusunun cevabını verirken, Yeniköy firmaları ve bu değerli firmalarımızın ürettikleri Yeniköy ürünlerin hayranlık uyandıran güzelliğine bir göz atmak gerekir. Firmamız çekirdekten yetişen usta ellerle siz değerli müşterilerimizin istek ve taleplerini yerine getirmek için bu işe 15 yıl önce Başiskele,de örs ve çekiçle başlamıştır. Başiskele Yeniköy ile beraber Başiskele!deki Yeniköy sanat atölyemizdeki ve diğer tüm Yeniköy ürünlerimize bir göz atmaya ne dersiniz?

Başiskele Yeniköy

Başiskele Yeniköy; Yeniköy ürünler alanında sektöre yön veren, kaliteli ve uygun fiyatlı Yeniköy ürünler üreten, geniş ürün çeşidine sahip köklü bir kuruluştur.

Bir üründen sağlamlık kadar şıklık da beklenmektedir. Bazı ürünler sağlam olmasına rağmen estetik olmaktan uzaktır. İnsanlar sağlamlık ve şıklığı aynı anda sunan ürünleri tercih etmektedirler. Bu anlamda çok farklı alanlarda kullanılan Yeniköyler öne çıkmaktadır. Bu malzeme demirden elde edildiği için oldukça sağlam bunun yanı sıra son derece şıktır. Uzmanlar Yeniköy ostim Başiskele bünyesinde üretim yapmakta ve sürekli yeniliklere imza atmaktadırlar. Bilindiği üzere demir insanlık için bir savaş aracıydı. Uzun yıllar boyu silah olarak kullanıldıktan sonra demire şekiller verilerek Yeniköyler elde edilmeye başlandı. Bina kapısı, pencere korkuluğu, merdiven korkuluğu, balkon ve bahçe korkulukları hem sağlam hem de oldukça estetik görünmektedir.

Başiskele Yeniköy

Kullanım alanı çok geniş olan Yeniköyler masa sandalye yapımında da kullanılır. Bir bina kapısı olsun ya da bahçe korkuluğu olsun, gelip alanı inceleyen Başiskele Yeniköy ustalarımız en uygun seçeneğin hangisi olduğunu söyleyecektir.

Yeniköy Ürün yelpazemiz

 • Lazer Kesim Kapı, Korkuluk
 • Lazer Kesim Yeniköy Kapı ve Korkuluk
 • Merdiven Korkulukları
 • Yeniköy Merdiven Korkulukları
 • Apartman ve Bina Giriş Kapıları
 • Yeniköy Apartman ve Bina Giriş Kapıları
 • Bahçe Korkulukları
 • Yeniköy Bahçe Korkulukları
 • Pencere Korkulukları
 • Yeniköy Pencere Korkulukları
 • Bahçe Giriş Kapıları
 • Yeniköy Bahçe Giriş Kapıları
 • Yataklar ve Yatak Başlıkları
 • Yeniköy Yataklar ve Yatak Başlıkları
 • Balkon Korkulukları
 • Yeniköy Balkon Korkulukları
 • Raylı Kapılar
 • Yeniköy Raylı Kapılar
 • Masa, Sandalye, Sehpa, Dresuar
 • Yeniköy Masa
 • Aksesuarlar
 • Yeniköy Aksesuarlar
 • Şömine Kapakları
 • Yeniköy Şömine Kapakları
 • Panel Çit Sistemleri
 • Yeniköy Panel Çit Sistemleri
 • Paslanmaz Korkuluk Sistemleri
 • Sundurma Sistemleri
 • Yeniköy Sundurma Sistemleri
 • Özel İmalatlar
 • Yeniköy Özel İmalat Ürünler
 • Yeniköy Tabela
 • Kamelya

ZDS Group Başiskele Yeniköy olarak demir çelik alanında hizmet vermekeyiz. 2003 yılında kurulan firmamız profil, demir, sac gibi ticari ürünlerin dışında çelik kapı üzerine yapmış olduğumuz özel üretim profil ve saclar ile müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

Müşteri memnuniyetini kalıcı kılma için gerekli koşulları oluşturup iş ahlakı ve prensiplerine bağlı kalarak güler yüzlü hizmet anlayışı ve bilgisi yeterli personeli ile ürün ve hizmette satış öncesi ve satış sonrası yeni ve güvenilir yöntemleri sunarak sistemin sürekliliğini sağlamaktadır.

Yeniköy Nedir ?

Demir çağından itibaren insanlar demire şekil vermeye başlamışlardır. Yeniköy ise kökü fransızca olmakla birlikte Türkçe’de demir doğrama kelimesine karşılık gelmektedir. Anlamı dövme demirdir. Günümüzde

Yeniköy demirlerin makina destekli olarak şekillendirilmesi ile birlikte insan gücü ile yapması hem zor hemde zaman alan işlerin daha çabuk yapılmasını kolaylaştırmıştır. Buna rağmen Yeniköy işçiliği en zor işçiliklerden biridir. Emek ve tecrübe ister. Makinalar yardımı ile yapılan motiflerin bir araya getirilmesi ve montajının kalitesi bu tecrübenin eseridir. Başiskele Yeniköy yıllardır Yeniköy işinde faaliyet göstermekte ve yeni ustalar yetiştirmektedir.

Yeniköy İmalatlarımız

Başiskele Yeniköy olarak imalatlarımız arasında Yeniköy bina apartman giriş kapıları, Yeniköy garaj kapıları, Yeniköy bahçe korkulukları, Yeniköy pencere korkulukları, Yeniköy balkon korkulukları, Yeniköy merdiven korkulukları, Yeniköy dekoratif aksesuarlar, Yeniköy banklar, Yeniköy sandalyeler, Yeniköy masalar, Yeniköy yatak karyola başlıkları, Yeniköy çiçeklikler, Yeniköy çardak, Yeniköy sundurma bulunmaktadır. Ayrıca özel Yeniköy imalatlarımızda mevcuttur. Yeniköy model ve fotoğraflarını web sitemizden inceleyebilirsiniz.

Yeniköy Motif ve Modeller

Yeniköy merdiven, Yeniköy kapı, balkon korkulukları, teras korkulukları, Yeniköy aksesuarlar, sürme ray kapılar, bina giriş kapıları, aplik, şamdan, masa, sehpa, şömine paravanı, paslanmaz korkuluklar, çevre demir korkulukları, askılıklar, rustik korniş başları, bahçe giriş kapıları, ara bölme paravanlar, şaraplık, fener imalatları, telefonluk, ayna takımları ve Yeniköy üzerine her türlü özel şiparişler imalatlar el işçiliği ile yapılır.

Yeniköy Yeniköy Motif ve Modeller : Sınırsız model secenegi vardır. ölçüye ve mekana göre özel imalatlar yapılabilir.

Yeniköy Montaj Aksesuarları : Yapılan Yeniköy imalatlarının montaj esnasında kullanılır farklı model ve ölçülerde imalatı yapılır.

Yeniköy Döküm Parcalar: Prinç aliminyum pik bronz vb malzemeler kullanılarak imal edilir . farklı Yeniköy imalatlarında kullanılmaktadır bir çok model üretile bilmektedir.kullanım alanlarından bazıları,merdiven sehpa masa şamdan kapı vb .

Yeniköy Rozetler : Farklı modellerde olup imalatların montaj şekline göre kullanılmaktadır ..

Yeniköy Baba Demirleri : Merdiven başlangıçlarında ve bitişlerde kullanılır farklı model ve ölçülerde vardır.

Yeniköy Bağlantı Elemanları : Farklı modellerde mevcuttur kullanılacak mekana ve malzemeye göre imalat yapılır.

Yeniköy Menteşeler : Farklı model ve ölçülerdedir imalatta kullanılacak malzeme ve agırlığa göre kalınlık ve model secimi yapılmaktadır.

Yeniköy Baskılı Saclar : Farklı model ve ölçülerdedir kapı , pencere ve farklı mekanlarda kullanılabilmektedir.

Yeniköy Dövme Saclar : Yeniköy imalatlarında aksesuar olarak kullanılmaktadır.

Yeniköy Cumba Motifli Demirler : Dekoratif koruma amaçlı pencere ve balkon korkuluklarının imalatında kullanılır isteğe bağlı farklı malzeme ve modellerde imal edilmektedir.

Yeniköy Çemberler : Farklı malzeme ve ölçülerde imal edilmektedir Yeniköy aksesuar olarak kullanılmaktadır.

Yeniköy Elipsler : Farklı malzeme ve ölçülerde üretilmektedir Yeniköy imalatlarında kullanılmaktadır.
Yeniköy Dekoratif Başlıklar : Yeniköy imalatlarda profil üst bitişlerinde dekoratif görüntü amaçlı kullanılmaktadır.

Yeniköy Dekoratif Lamalar : Farklı ölçülerde malzemeler makine yada elde işlenerek farklı desenlerde imal edilmektedir ve bir çok alanda kullanılabilmektedir

Dekoratif Paneller : Dekorasyon işlerinde koruma ve dekor olarak kullanılmaktadır farklı malzemeler kullanarak imal edilmektedir.

Yeniköy Dekoratif Parçalar : Yeniköy kapı pencere merdiven masa sehpa vb gibi imalatlarda kullanılmaktadır sınırsız model çeşitleri farklı malzemeler kullanılarak üretilebilir.

Yeniköy Delikli Lamalar : Farklı malzeme ve ölçülerde imalat yapılmaktadır bahçe korkuluk imalatlarında kullanılmaktadır.

Yeniköy Delikli Çubuklar : Farklı malzemeler kullanılarak imal edilmektedir dekorasyon işlerinde kullanılır.

Yeniköy Diger Dekoratif Ürünler : Bir çok farklı malzeme kullanılarak farklı ölçülerde özel modeller imal edilmektedir.

Yeniköy Dövme Başlıklar : Dekoratif aksesuar olarak Yeniköy imalatlarda kullanılmaktadır

Yeniköy Dövme Motifli Parcalar : Bu imalatlar sıcak olarak preslerde ve elde imal edilmektedir Yeniköy imalatlarında parça motif olarak kullanılmaktadır farklı malzeme ve degişik modellerdedir.

Yeniköy İşlemeli Demir : Çeşitli malzemelerden Yeniköy imalatları yapımında kullanılır.

Yeniköy Kapı Aynaları : Farklı malzemelerden döküm ve Yeniköy olarak imalat yapılmaktadır Yeniköy özel şipariş kapı aynaları imalatı yapılır.

Yeniköy Kapı Kolları : Farklı malzemelerden farklı modellerde üretilmektedir istege göre özel şipariş yapılır.

Yeniköy Kelepceler : Farklı malzeme çeşitlerinden farklı ölçülerde imal edilir kulanım alanları Yeniköy kaynak birleşim noktalarında kaynak görüntüsünü gizlemek için kullanılır.

Yeniköy Kesme Sac Motifler : Yeniköy imalatlarında farklı çalışmalar için yapılmış imalatlardır özel şipariş olarak imalatı yapılmaktadır.

Yeniköy Kozalaklar : Farklı malzeme ve ölçülerde imal edilmektedir değişik bir çok Yeniköy imalatlarında kullanılır.örnek. merdiven balkon kapı şamdan vb.

Yeniköy Lama Motifli Demirler : Farklı ölçü ve modelleri mevcuttur bütün Yeniköy imalatlarında kullanılabilir.

Yeniköy Merdiven Başlangıçları : merdiven başlarında dekoratif ve güzel gözükmesi için farklı desen ve malzemelerden imal edilir .

Yeniköy Nervürlü Demirler : Farklı ölçülerde lama kare yuvarlak malzemelerden imal edilir.

Yeniköy Nervürlü Borular : Farklı modellerde olup balkon merdiven teras korkuluk imalatlarında kullanılır.

Yeniköy İşlemeli Profiller : Farklı desen ve ölçülerde olup bir çok imalatta çok amaçlı kullanılmaktadır.

Yeniköy Yaprak Motifleri : Yeniköy imalatlarında kullanılır değişik ölçülerde modelleri mevcuttur.

Başiskele pencere demiri

Yeniköy DEMİR KAPI KORKULUĞU

Yeniköy DEMİR KAPI

İstediğiniz ölçüleri vererek bahçe, otopark, depo önü, mağaza, kafelerinize demir kapınızı yaptırabilirsiniz.

Yeniköy BALKON KORKULUĞU

Evinizin, apartmanınızın merdivenlerine demir korkuluğu Kocaeli Yeniköy de yaptırabilirsiniz. Kaliteden ödün vermeden en uygun fiyat Kocaeli Yeniköy’de..

Yeniköy BAHÇE ÇEVRESİ KORKULUĞU

Bahçelerinizin, arsalarınızın, arazilerinizin çevresini uygun fiyatla şebeke korkuluğu uygulatarak özel mülkünüze herkesin girmesini engelleyebilirsiniz…

+90 533 336 22 16

Kocaeli Ferforje

İzmit ve Kocaeli'nin tüm ilçelerinde Ferforje işleriniz yapılmaktadır. Kocaeli Ferforje mekanlarınıza konfor ve daha fazla güvenlik katıyor

0533 336 22 16

error: Content is protected !!